پورتال

سیستم مدیریت محتوا (Content management system)، برنامه ای است که امکان انتشار، ویرایش، سازماندهی و حذف محتوای سایت را فراهم می‌کند. نرم‌افزار مدیریت محتوا به مدیر محتوا، که ممکن است دانش لازم در مورد زبان HTML را نداشته باشد، اجازه می‌دهد تا ایجاد، ویرایش و حذف محتوای یک وب سایت را بدون نیاز به تخصص یک وب‌مستر، مدیریت نماید.

انواع مختلفی از نرم افزارهای مدیریت محتوا وجود دارد که برخی متن باز (Open Source) و رایگان بوده و برخی با پرداخت هزینه قابل خریداری هستند.

تعدادی از مهم ترین نرم افزارهای مدیریت محتوای متن باز عبارت اند از وردپرس، جوملا، دروپال

از نکات مهم در انتخاب سیستم مدیریت محتوا تناسب آن با نیازهای وب سایت، انعطاف پذیری، امنیت، کاربر پسندی و پشتیبانی است.

شرکت متین تایم با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مشتریان، پکیج های نرم افزاری را پیشنهاد می دهد که توسط تیم های برنامه نویسی حرفه ای، متناسب با نیاز سازمان ها و شرکت های کوچک و بزرگ و با زمینه های فعالیت متفاوت طراحی و تولید گردیده است. از جمله ویژگی های این سیستم ها، استفاده از زبان فارسی در پنل مدیریت محتوا و پشتیبانی از زبان های مختف ، امکان توسعه نرم افزار و قابلیت افزودن ماژول ها به پکیج های انتخابی، سیستم رمزگزاری و تدابیر امنیتی، بروزرسانی مداوم و پشتیبانی 24 ساعته توسط تیم پشتیبانی حرفه ای می باشد.

برای اطلاع از جزئیات اطلاعات پکیج های نرم افزاری ارائه شده در شرکت متین تایم و یا دریافت مشاوره در خصوص انتخاب سیستم مدیریت محتوای مناسب، به 2144033690 پیامک بزنید.