اخبار > ارائه مشاوره تخصصی به شرکت مهندسی و بازرسی فنی نیکو پژوهان تفسیربا حضور کارشناسان فنی و بازاریابی متین تایم مشاوره تخصصی شرکت مهندسی و بازرسی فنی نیکو پژوهان تفسیر ارائه گردید.

سایت نیکو پژوهان تفسیر

با حضور کارشناسان فنی و بازاریابی متین تایم مشاوره تخصصی شرکت مهندسی و بازرسی فنی نیکو پژوهان تفسیر ارائه گردید. 

در روز چهارشنبه 10 آبان ماه 1396 جلسه ای با حضور نمایندگان شرکت نیکو پژوهان تفسیر در دفتر مجموعه متین تایم برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای محسن زمانی مدیرعامل محترم، جناب آقای علیرضا آشتیانی و جناب آقای محمود محمد حسن زاده هر دو از اعضای محترم هیات مدیره شرکت نیکوپژوهان حضور داشتند.
در این جلسه کارشناسان متین تایم درباره مسایل فنی و محتوایی توضیحاتی ارائه دادند.
از نکات مهم این جلسه اشاره کارشناسان متین تایم به ضرورت عدم استفاده از نرم افزارهای مدیریت محتوای متن باز و اهمیت استفاده از پوسته های ریسپانسیو مطابق با استاندارهای سئو، مخاطب شناسی و روانشناسی رنگ ها بود. در ادامه درباره خدمات متین تایم در زمینه پنل پیامکی و ویژگیهای کاربردی آن و نحوه ارائه خدمات سئو کیفی و کمی و اثرات فوق العاده استفاده از آن در بهبود رتبه وبسایت ها مطالبی بیان شد.
شرکت مهندسی و بازرسی فنی نیکو پژوهان تفسیر در تیر 1394 با درک واقع بینانه از نیازهای نوین و روز افزون صنعت و تقاضای رو به گسترش حوزه های کارفرمایی به ارایه خدمات بازرسی و مهندسی در عرصه آزمایش های مخرب و غیر مخرب تلاش ویژه ای را در زمینه توسعه و بهبود توانایی های اجرایی و خدماتی خود پایه ریزی نموده و قصد دارد تا با تثبیت زیر ساخت های کیفی و فنی به تعالی و سرآمدی در این حوزه از صنعت تخصصی دست یابد.
اطلاعات تماس شرکت مهندسی و بازرسی فنی نیکو پژوهان تفسیر:
تهران، بلوار آیت الله سعیدی، بلوار بختیاری، پلاک 194،طبقه دوم- کد پستی : 1351779473
تلفن : 66698608-021
فکس: 66698608-021
ایمیل : info@nikoopajouhan.com
وضعیت فعلی وبسایت این شرکت به شرح زیر است:
رتبه الكسا جهاني: 4.565.733
رتبه در ايران: 75.250
ايندكس گوگل: 62 مورد
تعداد لینک: ندارد


خروج